Raphael 

Skladacie bistro stolíky 2 ks masívne teakové drevo 60x60x65 cm
290,00 €
203,00 € Zľava 30%
S DPH
Vypredané
Payment Visa PayPal
  Darček k nákupu

Darček si môžete vybrať na Vixxi.eu

  Spoľahlivá zákaznícka podpora

Máte otázky? Napíšte nám. Poradíme.

  Vrátenie tovaru

Bezpečné vrátenie tovaru do 14 dní.

Tento skladací bistro stolík z tíkového dreva má elegantný dizajn a predstavuje skvelý doplnok do záhrady, na terasu či na verandu, pretože vám poskytne ideálne miesto na stolovanie pod šírym nebom či na odpočinok na čerstvom vzduchu. Je vhodný aj do interiéru.

Tento nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad. Tíkové drevo sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, a tak predstavuje jeden z najvhodnejších materiálov na výrobu záhradného nábytku spomedzi všetkých ostatných druhov dreva. Môžete zachovať jeho prirodzenú farbu alebo no nafabiť obľúbenou farbou či iným náterom. Pieskovaný povrch sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Piknikový stôl je ľahký a ľahko sa prenáša. Stôl sa dá zložiť, aby sa ušetrilo miesto, keď sa nepoužíva. Súčasťou balenia sú 2 bistro stoly.

Odporúčame výrobok ošetriť olejom na tíkové drevo alebo povrchovou úpravou na báze vody, aby sa predĺžila jeho životnosť.

  • Materiál: Jemne brúsené tvrdé tíkové drevo (neošetrené)
  • Rozmery (rozložený): 60 x 60 x 65 cm (D x Š x V)
  • Rozmery (zložený): 60 x 8 x 75 cm (D x Š x V)
  • Skladací dizajn
  • Vhodné do interiéru aj exteriéru
  • Balenie obsahuje 2 bistro stolíky
VO-277082-X

No customer reviews for the moment.